VeChain platformundaki ilk ICO yakında başlatılıyor

VeChain (VEN) ya da son zamanlarda kendilerini tanıttıkları şekilde VeChainThor, platformlarındaki ilk ICO'nun yakında başlayacağını bildirdi.

Önde gelen ve kâr amacı gütmeyen Blockchain platformlarından biri olan VeChain (VEN) ya da son zamanlarda kendilerini tanıttıkları şekilde VeChainThor, platformlarındaki ilk ICO’nun yakında başlayacağını bildirdi.

Ekip, Plair’in VeChainThor (VET) platformunda tamamlanacağını söyledi. Dahası, startup’lara Blockchain’lerinde ICO’ları başlatmaları konusunda destek vereceklerini de eklediler.

VeChain’in CEO’su Sunny Lu, stratejik danışman olarak görev alacak ve kalkınma planlarının uygulanmasında ICO’ya yol gösterecek.

Plair Vakfı’nın CEO’su Patrick Tang VeChain için, “Bir premium Blockchain ortağı olarak gerekli olan VeChain, profesyonel tavsiyelerin, kaynakların ve topluluk desteğinin güçlü bir kombinasyonu.” ifadelerini kullandı. Ayrıca, VeChain ile çalışmaktan heyecan duyduğunu da sözlerine ekledi.

Plair’in ICO’sunun ön satışı 25 Mayıs’ta resmen başlayacak.

VeChain, son dönemde birbiri ardına kurduğu ortaklıklarla dikkatleri üzerine çekiyor. Singapur merkezli proje, Çin’in en büyük ikinci gıda şirketi BrightFoods ile ortaklık anlaşmasına imza atmıştı. Bunun yanı sıra dünyanın en büyük ikinci denetim firması olan PwC, VeChain’e yatırım yaptı.

→ BITCOIN 8 BİN DOLARDA TUTUNABİLİR Mİ?

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl