VeChain’den Japonya’nın en büyük ikinci şirketiyle ortaklık

Singapur merkezli VeChain (VET), Japonya'nın piyasa değeriyle en büyük ikinci şirketi olan NTT Docomo ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

VeChain, Japonya’nın en büyük telekomünikasyon şirketi NTT Docomo ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Ortaklık, birçok önde gelen Japon ve uluslararası işletmeyi de içeren piyasa değeriyle Japonya’nın en büyük ikinci şirketi NTT Docomo’nun yürttüğü geniş bir programın parçası. Programın amacı önünmüzdeki yıllarda 5G teknolojisinin yaygın bir şekilde kullanımını sağlamak.

Programın ortakları arasında Sony, MUFG ve diğer birtakım önemli şirketler yer alıyor. VeChain de bu şirketler arasında Blockchain ve kripto para ortağı olarak yer alacak. Bu VeChain için kesinlikle önemli bir adım.

VeChain 2018 yılı boyunca bir dizi önemli ortaklığa imza attı ve büyük şirketlerin hep ilgisini çekti. Mayıs ayında Çin’in en büyük ikcini gıda şirketi BrightFoods ile, Şubat’ta otomobil devi BMW ile, Ocak’ta DNV GL ile ortaklık kurmuştu. Ayrıca Silikon Vadisi efsanesi Tim Draper ve dünyanın en büyük ikinci denetim şirketi PwC’den yatırım almışlardı.

Singapur merkezli VeChain, son olarak Louis Vuitton’un inovasyon ödüllerinde 800’ü aşkın aday arasından ikincilik ödülü kazanmıştı.

→ MUSTAFA SANDAL KRİPTO PARA PLATFORMU AÇTI

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl