VeChain’de ana ağ açılışı Haziran sonunda

2018'in ikinci çeyreği kriptodaki en heyacan verici zamanlardan biri olacak, çünkü birçok kripto para projesi, kendi blok zincirine geçmeyi hedefliyor.

2018’in ikinci çeyreği kriptodaki en heyacan verici zamanlardan biri olacak, çünkü birçok kripto para projesi, kendi blok zincirine geçmeyi hedefliyor.

TRON (TRX), ana ağını 31 Mayıs’ta başlatacak ve ardından Ethereum blok zincirinden buraya taşınacak. Token geçişinin 21 Haziran’da yapılması planlanıyor.

EOS (EOS) ise yol haritasını, Haziran ayının ilk günlerinde EOSIO 1.0’i yayınlayacak şekilde ayarladı.

Ve şimdi VeChain de ana ağını bu yılın Haziran ayının sonlarında piyasaya süreceğini açıkladı. Bununla birlikte kesin bir tarih belirtilmedi. Proje, ilk olarak özel şirketlerden saygın kurumlara kadar çeşitli üçüncü taraf siber güvenlik ve kod denetçilerinden oluşacak halka açık bir alfa testi yayınlamayı planlıyor. VeChain Vakfı, Mayıs ayından Haziran’a kadar VeChainThor Blockchain’inin halka açık alfa testi başvurularını kabul edecek. Bu test için siber güvenlik, Blockchain geliştirme, kurumsal yazılım geliştirme, kurumsal uygulama testi ve diğer bazı alanlarda tecrübeye sahip olanlardan 100 katılımcı seçilecek.

Vakıf, Haziran ayı başlarında kod yapısını halka açacak ve aynı zamanda tüm topluluk üyelerinin blok zinciri ve cüzdanları test edebilecekleri Public Beta Test’e başlayacak. Halka açık beta testi, Haziran sonunda gerçekleşmesi beklenen ana ağ açılışına kadar sürecek.

Ana ağ açılışına kadar olan takvim şu şekilde:

2017 – Nisan 2018 ortası: Geliştirme tamamlamaları
Nisan ortası – Mayıs ortası: Alpha 1.0
Mayıs ortası – Haziran başı: Alpha 2.0
Haziran başı – Haziran ortası: Beta/Public testi – Kaynak Kodu Açma
Haziran sonu: Ana ağ açılışı

‘WALL STREET, BİTCOİN’DE GOLDMAN’I TAKİP EDECEK’

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl