Verge, fon hedefine ulaştı ve fiyatta yükseliş başladı

Gizlilik odaklı kripto para Verge, belirlediği 3 milyon dolarlık fon hedefine ulaştı ve fiyatta yükseliş başladı. Şimdi 'büyük' ortağın kim olacağı merakla bekleniyor.

Üç gün önce bildirdiğimiz gibi gizlilik odaklı kripto para Verge, ortaklık oluşturabilmek için kullanıcılarından 3 milyon dolar değerinde 75 milyon adet XVG bağışı istemişti.

Verge’nin konuyla ilgili duyurusunda fon hedefine ulaşıldığında ortaklık kurulan şirketin isminin açıklanacağı belirtildi. Ayrıca, Verge‘den bir yetkili, “Bu ortaklık bizim için büyük bir fırsat. Bu şirket ile ortaklığa varabilirsek işlem hacmi ve ödeme işlemlerinin istikrarı değerimizi katlayacak.” açıklamasını yapmıştı.

Verge’nin belirlenen 3 milyon dolarlık hedefe ulaşıp ulaşmayacağı merakla bekleniyordu. Dün gece bağış için verilen süre sona erdi ve hedefe başarıyla ulaşıldı. Şimdi Verge’nın ortaklık kuracağı bu büyük şirketin hangisi olduğu topluluk tarafından merakla bekleniyor.

Haberle birlikte XVG liderliğe oturdu

3 milyon dolarlık fon hedefine ulaşılmasıyla XVG fiyatı, en büyük 100 kripto para içerisinde en çok yükselen kripto para oldu. CoinMarketCap verilerine göre XVG, 24 saat içerisinde yüzde 18 oranında artış yaşamış görünüyor. Sert piyasa koşulları göz önüne alındığında bu artış dikkate değer.

Verge geliştiricilerinden Justin Vendetta, günün ilerleyen saatlerinde söz konusu ortaklıkla ilgili bir açıklama yapacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl