Voyager Digital CEO’su Ehrlich: Bitcoin sene sonu 100 bin dolar olacak

Kripto para broker'lık firması Voyager Digital'ın kurucusu ve CEO'su Stephen Ehrlich, katıldığı programda en büyük kripto paranın sene sonuna kadar 100 bin dolar olmasını beklediğini söyledi. Ehrlich ayrıca yakın zamanda vadeli işlem sözleşmelerine dayalı bir Bitcoin ETF'inin kabul edilmesinin de regülasyonlar ve Bitcoin'in tanınması açısından da olumlu olduğunu söyledi.

Daha önce de birçok kez Bitcoin‘in 100 bin dolara gideceği tahmininde bulunan Voyager Digital’ın kurucusu ve CEO’su Stephen Ehrlich, CNBC’nin ‘Squawk on the Street’ programına katıldı.

Bitcoin’in sene sonuna kadar 100 bin dolar olmasını beklediğini belirten Ehrlich’in programdaki değerlendirmeleri şu şekilde:

“Biz ETF’ler konusunda, vadeli kontratlar tarafında olsa da çok heyecanlıyız. Yıllar sonra bunun kabul edilecek olması, kripto para alanına daha çok adaptasyon kazandıracaktır. Biz regülasyonlar konusunda her zaman iyimseriz. Hangi varlık sınıfı için olursa olsun regülasyonlar iyidir ve adaptasyon kazandırır. Bu endüstrinin aradığı da bu. Biz bu regülasyon adımlarını, sektörün daha güvenli olması açısından önemli görüyoruz.”

“Bitcoin’i altının yerine geçecek olan rezerv kripto para olarak görüyoruz”

“Platformumuzda geçen gün daha fazla benimsenme görüyoruz. Yatırımcılar sadece Bitcoin de almıyor. Algorand, Avalanche gibi kripto paralarda da çok ciddi bir benimsenme söz konusu. Ancak biz Bitcoin’i altının yerine geçecek olan rezerv kripto para olarak görüyoruz. Her geçen gün daha fazla insan Bitcoin’i portföyünde tutmak istiyor. Bunu net şekilde görüyoruz.”

“Ethereum’dan piyasa payı çalınıyor”

“Solana, Avalanche, Algorand ve Cardano’nun Ethereum’dan piyasa payı çaldığını görüyoruz. Bu coin’lerde de daha fazla benimsenme görüyoruz. Daha etkin ve ucuz varlıklar olarak Ethereum’a alternatif olarak görülüyorlar.”

“Sene sonu 100 bin dolar olacağına inanıyorum”

“Ben aslında sene sonuna doğru Bitcoin’de 100 bin dolar beklediğimi 6-7 hafta önce söylemiştim. Buna da hala inanıyorum. Bence sene sonu 100 bin dolar olacak. Bu fikrimin arkasındayım.”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl