Waves ve Tron uyarısı: İyi gitmediğine dair bir endişe var

Güney Kore'nin en büyük borsası olarak bilinen Upbit'ten Waves ve Tron'un algoritmik sabit coin'leri için uyarı yapıldı. Yapılan açıklamada kullanıcılar Waves ve Tron fiyatları için dikkatli olmaya çağrılırken, "Şu anda USDN ve USDD'nin sabitlenmesinin iyi gitmediğine dair bir endişe var" denildi.

200 binden fazla Terra LUNA mağdurunun olduğu Güney Kore’de, ülkenin en büyük borsası olarak kabul edilen Upbit’ten TRON ve WAVES’in algoritmik sabit coin’leriyle ilgili önemli bir uyarı geçildi.

“WAVES ve TRON’da fiyat dalgalanmaları olabilir”

WAVES’in algoritmik sabit coin’i olan USDN ve TRON’un algoritmik sabit coin’i olan USDD’nin ABD dolarına olan dengesinin iyiye gitmediği yönünde işaretler gördüklerini belirten borsa şu ifadeleri kullandı:

“Şu anda USDN ve USDD’nin ABD dolarına olan dengesinin iyi gitmediğine dair bir endişe söz konusu… Bu yüzden, yukarıdaki sabit paraların her biri ile ilişkili olan WAVES ve TRON’da fiyat dalgalanmaları olasılığı bulunuyor. Lütfen WAVES ve TRON’a yatırım yaparken dikkatli olun. Upbit, bu algoritmik sabit coin’leri ve onlara bağlı olan dijital varlıkları izlemeye devam edecektir”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Glassnode: Bitcoin ayı sezonunun en derin ve karanlık bölümünde

Justin Sun 2 milyar dolar ayırmıştı

Hatırlanacağı üzere dün yaptığı açıklamada TRON kurucusu Justin Sun, TRX’teki açığa satışçılara karşı savaşmak için TRON DAO rezervinden 2 milyar dolarlık bir fon kullanılacağını belirtmiş ve “24 saat bile dayanamazlar” yorumunu yapmıştı. Tron’un kısa süre önce duyurduğu algoritmik sabit coin’in LUNA/UST gibi bir kaderi yaşayıp yaşamayacağı da merak konusu…

Waves, Alameda Reaseach’ü suçlamıştı

Nisan ayı başında büyük yükseliş kaydeden ancak kısa süre içinde daha sert bir düşüş yaşayan Waves projesi de, son dönemin tartışılan şirketi Alameda Reaseach’ü manipülasyon yapmakla suçlamıştı. Waves kurucusu Sasha Ivanov’un iddialarına Alameda CEO’su Sam Bankman-Fried “Bu tamamen saçmalık” diyerek karşılık vermişti.

Alameda ekibi, bu hafta çökme seviyesine gelen Celsius projesinde de yaşananların da arkasında olmakla itham ediliyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl