Bir türlü ders almayan balina, meme coin WIF ile 4.6 milyon doları adeta çöpe attı

Sabah saatlerinde kripto paralarda yaşanan düşüşler, piyasa değeri düşük olan altcoin'leri daha da sert vurdu. Bir balina ise daha önce yaptığı hatayı tekrarladı ve alım yaptığı WIF üzerinden büyük bir kayıp yaşadı.

wif

Kripto düşüşlerinde satış yapan bir WIF balinası, yaklaşık 2.7 milyon dolar zarar etti. Daha önce de yüksekten alan ve düşüşlerde sabırsız bir biçimde satış yapan bu balina, 1.9 milyon dolar zarar etmişti.

Toplam zarar 4.6 milyon dolar

Zincir üstü takip firması Lookonchain’in verdiği bilgiye göre, yaptığı hareketlerden bir türlü ders almayan bu balina 2 kez yaptığı WIF trade’i üzerinden 4.6 milyon dolar zarar etti. Nisan ayının başında 3.88 dolar gibi yüksek bir fiyattan 8 milyon dolarlık alım yapan balina, yaklaşık bir ay sonra mayıs ayında ise 2.95 dolardan zararı kabullenmiş ve satış yapmıştı. Balinanın buradaki zararı 1.9 milyon dolardı.

Mayıs ayının ortasında kripto paraların yeniden yükselmesiyle birlikte, bir kez daha alım yapan bu balina, bu kez WIF için 6.4 milyon dolar harcadı. Bugüne kadar bekleyen ve sabahki düşüşlerle panik yapan bu trader, 2.7 dolardan yaptığı alımların ardından bu kez 1.61 dolardan satış yaptı. Trader’ın zararı ise bu kez 2.7 milyon dolar oldu.

Solana ağının en çok bilinen meme coin’i olan WIF, özellikle kış aylarında çılgınlık seviyesinde ilgi görmüş ve en büyük 4. meme coin sıralamasına kadar yükselmişti.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. dfdfdsf Yanıtla

    balina degilmis oylesine kazanmis simdi kaybediyor