Bir kripto para borsası, Premier Lig takımına forma sponsoru oldu

Kripto paraların kitlelerce benimsenmesi yolunda önemli bir adım olarak kripto para borsası CoinDeal bir Premier Lig kulübüne forma sponsoru oldu.

200’den fazla ülkede 600 milyon izleyiciye sahip dünyanın en çok izlenen futbol ligi Premier Lig’de yer alan takımlardan biri olan Wolverhampton Wanderers (Wolves) bir kripto para firması ile sponsorluk anlaşmasına vardı.

Kripto para borsası CoinDeal, 2018-19 Premier Lig sezonu boyunca açıklanmayan bir miktar karşılığında Wolverhampton Wanderers’ın kol sponsoru oldu.

Geçtiğimiz sezon Championship Lig’te yer alan Wolves en yakın rakibini 9 puanla geçip şampiyon olarak bu sezon Premier Lig’de oynamaya hak kazandı. Takım 2012’den beri Premier Lig’de yer almıyordu.

Bu bir yıllık sponsorluk anlaşması çerçevesinde CoinDeal’ın logosu 2018-19 sezonunda Wolves’un formasının sol kolunda yer alacak. Ayrıca Wolves’un Molineux stadyumunun LED reklam panolarında gösterilecek ve antrenman malzemelerinin üzerinde bulunacak.

Sponsorluk anlaşması hakkında konuşan CoinDeal’ın kurucularından Kajetan Mackowiak şu açıklamalarda bulundu:

“CoinDeal’da futbol piyasasının marka ve toplum üzerindeki etkisinin farkındayız. Wolves gibi bir kulübün, mesajımızı küresel olarak tanıtmasına yardımcı olacağına inanıyoruz. Premier Lig’e dönüşlerinin arifesinde Wolves ile birlikte olmak için inanılmaz heyecan verici bir zaman. Hem sahada hem de saha dışında performanslarına devam etmelerini sağlamak için onları desteklemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Wolves’tan Laurie Dalrymple ise CoinDeal’ı överek cesur ve ileriye dönük bir şirket olduklarını ve sezon boyunca onlarla birlikte çalışmayı dört gözle beklediklerini belirtti.

→ ETHEREUM’UN KURUCUSU VITALIK BUTERIN: ETF’LER ÜZERİNDE ÇOK FAZLA DURULUYOR

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl