XRP sahiplerine yapılan SGB airdrop’una bir borsadan daha destek

Flare’in “kanarya ağı” Songbird’ün token’ı SGB için yapılan airdrop’a bir borsadan daha destek geldi. Önde gelen borsalardan MEXC, SGB token’larının XRP sahiplerine dağıtımlarının gerçekleştirileceğini açıkladı.

Buna göre, 12 Aralık 2020 tarihinde MEXC üzerindeki hesaplarında XRP bulunan MEXC kullanıcıları, 1 XRP’lerine karşılık olarak 0.1511 SGB alacaklar. Dağıtımın ne zaman yapılacağı ise henüz belli değil.

Flare airdrop’una katılan tüm adreslere dağıtılmıştı

Hatırlanacağı üzere Aralık 2020’de Flare Network, ağ token’ı FLR’nin XRP tutan hesaplara dağıtılacağını açıklamıştı. 12 Aralık’ta ekran görüntüsü alınan bu adresler daha sonra SGB token alma hakkı da elde ettiler. Aralık’taki anlık görüntü esnasında XRP’lerini borsada tutan kullanıcılar, borsalarının bu airdrop’u desteklemesini ve token’larının hesaplarına yatırılmasını bekleyecekler. Borsalar, airdrop’u destekleyip desteklememe konusunda ise özgürler. XRP’lerini borsada değil de kontrolünün kendilerinde olduğu bir cüzdanda tutan kullanıcılar ise SGB token’larını şimdiden alabilirler.

Bitstamp, Crypto.com dahil 11 borsa destekliyor

Söz konusu airdrop’u desteklediğini açıklayan borsalar arasında şimdiye kadar Bitstamp, Crypto.com, Bithumb, UPbit, Coinone, Bitso, ZB, Bitrue, BTC Markets, GateHub ve CoinField yer alıyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl