Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

XRP yatırımcılarının beklediği Flare (FLR) airdrop’una az kaldı

flare

Henüz, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Ripple‘a dava açılmadan önce, XRP yatırımcıları için bir Flare (FLR) airdrop’u planlanmıştı. Bunun için 12 Aralık 2020 tarihinde tüm hesapların bir anlık görüntüsü alınmış, bu anlık görüntü sırasında, borsalarda ve destekleyen cüzdanlarda XRP bulunduranlar ile cüzdan anahtarlarını kendileri tutan kullanıcılardan hesaplarını airdrop için uygun hale getirenler, dağıtılacak FLR token’larına 1 XRP’ye 1 FLR olmak üzere hak kazanmışlardı.

FLR dağıtımına artık az bir süre kaldı. Flare Networks ekibinin Nisan ayında belirttiği gibi, dağıtımın 30 Haziran – 30 Temmuz arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Sürecin planlandığı gibi ilerlemesi durumunda XRP sahipleri, Temmuz ayı sonlanmadan önce FLR token’larını alacaklar.

Dağıtım nasıl olacak?

Yatırımcılar, XRP’lerine oranla hak ettikleri FLR token’larının yüzde 15’ini hemen alacak. Daha sonra ise en az 25 ve en fazla 34 ay süresince ayda ortalama yüzde 3 oranında bir dağıtım uygulanacak.

Flare Networks ekibi, bu yavaş dağıtım uygulamasının token üzerinde aşırı satış baskısını ve diğer muhtemel olumsuz etkileri önlemek için tasarlandığını ifade ediyor.

FLR airdrop’unu belli başlı tüm kripto para borsaları destekliyordu. Bunlar arasında Türkiye’den BtcTurk ve Paribu gibi borsalar, yurt dışından Binance, Coinbase ile diğer önde gelen borsalar vardı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Nuri Kaylan Cevapla

    Bu airdrop çok kafa karıştırdı, bir miktarı yakılsın mı diye anket yapacağız dediler bir ara. Destekleyen borsalardan da FLR listelenecek ya da listelenmeyecek şeklinde bir açıklama yok şu ana kadar. Bu konuları araştırıp yayınlasaydınız daha aydınlatıcı bir içerik olurdu bence. Yine de teşekkürler