Yenilikçi sanal gerçeklik şirketi, ezber bozan NFT koleksiyonunu açıyor

VR Future sponsorluğunda

VR eğlence içeriği üretip dağıtarak, gelişen küresel VR eğlence endüstrisini destekleyen sanal gerçeklik şirketi VR Future, şimdi NFT alanına giriyor. Bu proje, XR (sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, karma gerçeklik) içeriği üreten, finanse eden ve dağıtımını sağlayan şimdiye kadarki ilk NFT projesi.

VR Future üç katmanlı bir vizyona sahip: heyecan verici VR içeriği üretmek ve finanse etmek, dünyanın önde gelen festivallerine ev sahipliği yaparak VR içeriği dağıtmak ve birden fazla pazarda eğitim atölyeleri başlatarak mevcut kapasiteyi genişletmek. Şirketin misyonuna bağlılığının bir göstergesi olarak VR Future, IKSV’de Venice VR Expanded ve Müze Gazhane’de Galaxy Network gibi birçok VR kurulumuna da kısa süre önce ev sahipliği yaptı. Bununla birlikte, şirketin Cannes XR 2021’de geliştirilmek üzere seçilen ve henüz yapım aşamasında olan VR filmi de bulunuyor. Ayrıca, 7777 NFT’den oluşan VR Future’ın Genesis Koleksiyonu, Ethereum blok zincirinde yer alacak ve 0,07 ETH’lik uygun fiyatlarla 17 Şubat 2022’de koleksiyonerlerle buluşacak.

Kurucuları Fahad Rehman ve Virgile Mangiavillano’nun inancı oldukça yüksek. Zerafetle ve el emeğiyle çizilmiş karakteristik detaylar ve zengin bir hikaye sistemi ile Genesis Project NFT’ler sadece değerli bir koleksiyon değil, aynı zamanda kolektif katılıma odaklanan Web 3 özellikli uygulamaya erişim imkanı sunuyor: Mobil cihazlar ve Oculus App Store için geliştirilen bu uygulama, Unity tabanlı bir P2E oyunu (play to earn) da içeriyor.

Uygulama, Genesis koleksiyonunun piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, VR Future NFT sahipleri şirket tarafından üretilen ve finanse edilen VR içeriklerine özel erişim elde etme olanağı bulacak. Bununla birlikte, NFT sahipleri, masrafları şirket tarafından karşılanmak üzere dünyanın dört bir yanındaki VR film festivallerine katılma şansı yakalayabilir, ayrıca üretilen ve finanse edilen içerikler konusunda oy hakkı elde edebilirler. NFT topluluğu aynı zamanda VR kulaklıkları, Ethereum, proje ürünleri gibi ödüller ve çok daha fazlasını kazanma şansı yakalayacak.

Daha fazla bilgi için projenin yol haritasına, ekibe ve NFT’lere göz atın: https://vrfuture.io/

https://twitter.com/VRFutureNFT
https://discord.gg/vrfuture
https://www.instagram.com/vrfuturenft/
https://www.youtube.com/c/VRfutureNFT

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl