ApeCoin (APE) işleme açıldı: Airdrop değeri on binlerce doları buldu

Borsalarda işlem görmeye başlayan ApeCoin (APE), ilk dakikalarda 40 doları gördü, daha sonra 10 dolara geriledi. 10 dolarlık fiyatla bir BAYC NFT'si sahibi olan biri, yaklaşık 100 bin dolarlık airdrop almış oldu.

Bugün resmen duyurulan ve büyük yankı uyandıran Bored Ape Yacht Club’ın token’ı ApeCoin (APE), kripto para borsalarında işlem görmeye başladı.

İlk etapta FTX, Huobi ve Gate.io gibi borsalarda listelenen APE, FTX üzerinde çok kısa bir süre 40 dolara kadar çıktı. Fiyat, daha sonra 10 dolara geriledi. Huobi ve Gate.io’da ise 11 ila 13 dolar aralığında değişen fiyatlanmalar görülüyor.

Bir BAYC NFT’si olan yaklaşık 10.000 APE aldı

10 bin parçadan oluşan Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonundan bir NFT sahibi olanlara airdrop yoluyla ücretsiz olarak yaklaşık 10 bin APE verildi. Mutant Ape Yacht Club (MAYC) sahipleri ise 2 bin civarında APE alırken mevcut fiyatlarla airdrop değeri sırasıyla 100 bin ve 20 bin dolara karşılık geliyor.

BAYC NFT fiyatları önce sıçradı, sonra düştü

Airdrop duyurusu, BAYC NFT’lerinin taban fiyatında da artış getirmişti. 100 ETH’nin üzerine çıkan taban fiyat, airdrop’un geride kalmasıyla 80 ETH’ye kadar geriledi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl