Arkham (ARKM) Binance’te genel satışa açıldı: Yüzde 1600’lük yükseliş

Binance borsasının geçtiğimiz hafta açıkladığı ARKM, platformda genel satışa açıldı. İlginin beklendiği üzere büyük olduğu token'daki artış, ön satış fiyatına göre çok ciddi bir yükseliş kaydetti.

Binance borsasının son “Launchpad” projesi olan ARKM token, genel satışa resmen açıldı. Bugün TSİ 15’te başlayan genel satışın ilk 5 dakikasında ARKM fiyatı, daha önce de açıklandığı üzere sabit bırakıldı ve 0.5 dolarda kilitlendi.

5 dakikanın ardından ise serbest piyasa koşulları geçerli oldu. ARKM fiyatı 0.9 dolara kadar yükseldi. Ön satış fiyatı 0.05 dolardan başlayan ARKM’nin yükselişi yaklaşık yüzde 1600 oldu.

BNB, USDT, BTC, TUSD ve Türk lirası paritelerinde işlem gören ARKM’de haberin yazıldığı dakikalarda sert volatilite yaşanıyor. Fiyat ise yaklaşık 0.69 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Binance’ten bugün yapılan açıklamada da ön satış için 114 bin 454 kullanıcının katılımının olduğu ve toplamda 2.4 milyar dolarlık BNB’nin ARKM için harcandığı belirtilmişti. Ön satış için ayrılan 50 milyon adet ARKM token’ın tamamı Launchpad’de tüketildi.

Arkham ayrıca, Binance Launchpad’inden ayrı olarak bir de airdrop dağıtım işlemi gerçekleştirdi. Bu dağıtım da sorunsuz olarak tamamlandı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl