Binance, 5 işlem çiftinde alım satımları sonlandırıyor

Kripto para borsası Binance, 28 Ocak 2022'de 5 işlem çiftini platformundan kaldıracağını açıkladı. Kullanıcıların ilgili varlıkları Binance'teki diğer işlem çiftleriyle alıp satabileceği belirtildi.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, 28 Ocak 2022 tarihi itibari ile artık bazı işlem çiftlerinde alım satım yapılamayacağını duyurdu.

Açıklamaya göre aşağıdaki beş işlem çiftinde alım satımlar sonlandırılacak:

HEGIC/ETH, KSM/AUD, MFT/BNB, SXP/AUD, XEM/BUSD

Binance kullanıcıları, yukarıdaki kripto paraları, Binance’te bulunan diğer işlem çiftleriyle alıp satmaya devam edecekler.

Binance, geçtiğimiz hafta da 10 işlem çiftini platformundan kaldırma kararı almıştı. Öte yandan borsa, Convert & OTC portalına 43 yeni token ile 1031 yeni işlem çifti eklemişti. Convert & OTC portalı, kullanıcıların varlıklarını emir defteri ve işlem ücretleri gibi karmaşık konularla uğraşmadan kolay bir şekilde dönüştürmelerini sağlıyor. Ayrıca büyük miktarı işlemler için de slipaj gibi durumlara karşı güvenli bir yol sunuyor.

Binance, spot ve türev işlemler dahil, yaklaşık 75 milyar dolarlık günlük işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda. Borsanın spot hacmi ise yaklaşık 16.5 milyar dolar.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl