Binance’den 1’e 18 veren CBM airdrop’una destek

Kripto para borsası Binance, 1 ARN'ye 18 CPM verecek olan CPM airdrop'unu destekleyeceğini açıkladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, yaklaşan CryptoBonusMiles (CBM) airdrop’unu destekleyeceğini duyurdu.

Borsadan yapılan resmi açıklamada “Aeron (ARN) ekibi tarafından talep edildiği üzere Binance, Binance’deki Aeron (ARN) sahipleri için CryptoBonusMiles (CBM) airdrop’unu destekleyecektir.” denildi.

Ayrıca 1 Aralık 2018 TSİ 03.00’te tüm ARN bakiyelerinin anlık görüntüsünün alınacağı ve 1 ARN’ye karşılık 18 CBM verileceği kaydedildi.

Ek olarak CBM dağıtımı tamamlandıktan sonra kullanıcılara CBM’leri kendi cüzdanlarına çekmelerine izin verileceği bildirildi.

Son olarak Binance’de airdrop ile verilen token’ların ticareti ve listelenmesi için herhangi bir coin gibi sıkı bir inceleme sürecinden geçtiği, CBM’nin ilk etapta Binance’de listelenmeyeceği açıklandı.

ARN’de yüzde 45 artış

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre duyuru öncesinde ARN, 0.34 dolardan işlem görüyordu. Duyuruyla birlikte hızlı bir yükselişe geçen dijital para, 0.50 doları aşarak yüzde 45 oranında artış kaydetti.

→ YATIRIMCILARINI DOLANDIRAN KRİPTO PARA PLATFORMUNUN CEO’SUNA TUTUKLAMA

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

3 yorums

 1. Ural Altay Cevapla

  Binance önce güvenlik işini çözün!! Cuzdanimi boşalttılar,ne kadar yazdiysam da Binance yetkilileri bir şey yapamayacaklarını söylediler!! Binance kimi soyacak kimi koruyacak çok iyi biliyor!!

 2. Murat Cevapla

  Ben bunu anlayamadım burak bey nedemek yani mantıksız geldi.simdi 1 arn me 18 de onlar mi verecek yami 1000 arn 18000 mi olacak

  1. Burak Köse Cevapla

   1 ARN karşılığında 18 CBM alacaksınız, ARN değil.