Bitcoin’de 2019’u doğru tahmin eden BitPay yöneticisinden 2020 öngörüleri

Lider Bitcoin ödeme şirketi BitPay'in yöneticilerinden Sonny Singh, 2020'ye dair öngörülerini paylaştı.

2018’in sonlarında Bitcoin’in 2019’da 15,000 dolara ulaşacağını iddia eden ve fiyatın 14,000 dolara çıkması ile bunda neredeyse haklı çıkan Bitcoin ödeme işlemcisi BitPay’in yöneticisi Sonny Singh, 2020’ye ilişkin açıklamalar yaptı.

Singh, Bloomberg’e verdiği röportajda, Bitcoin’in makro faktörler ve beklenmedik olaylarla yeni bir zirveye taşınacağını ileri sürüyor.

Singh, “Bir yıl önce bu programda Bitcoin sadece 3500 dolarken 15,000 dolara gideceğini söyledim. Ve bu neredeyse gerçekleşti. Bu yıl ise Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesini geçeceğini, yani 20,000 doları aşacağını öngörüyorum. Birçok insan bunun yarılanma nedeniyle olacağını düşünüyor ama pek çok faktör var. Bitcoin, beklenmedik şeyler meydana geldiğinde yükseliyor. Geçen yıl yükselişin ardındaki katalizör, Facebook’un kripto parası Libra’ydı. Kimse bunun geldiğini görmedi ve bu fiyatı gerçekten hızlı bir şekilde yükseltti.” ifadelerini kullandı.

Singh, sözlerinin devamında olası beklenmedik olayları örnekleyerek “Bu sene Çin, Rusya ve Hindistan gibi ülkeler Bitcoin’i yasallaştırabilirler. Bazı yeni şirketler Facebook’a rakip olabilirler. Amerikan hükümeti bir şeyler yapabilir. Olabilecek beklenmedik bir şey fiyatı daha hızlı hareket ettirecektir.” dedi.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl