Ünlü kripto para yatırımcısı İstanbul’a geliyor

Blockchain ve kripto para alanındaki etkili isimlerden biri olan milyoner kripto para yatırımcısı Ian Balina, Kasım ayında İstanbul'a gelecek.

Ünlü kripto para milyoneri Ian Balina, Kucoin‘in sponsorluğunda gerçekleştirilen Ian Balina Dünya Kripto Turu kapsamında Kasım ayında İstanbul’a da uğrayacak.

2 Kasım 2018 tarihinde yapılacak olan etkinliğin nerede olacağı henüz netlik kazanmadı. Etkinliğe şuradaki adres üzerinden ücretsiz olarak kayıt olunabiliyor.

Ian Balina, Blockchain ve kripto para alanındaki etkili isimlerden biri. 100x Advisors’ın kurucusu olan Balina, halihazırda MetaHash, Phantasma Protocol, Nucleus Vision ve Pareto Networks’e danışmanlık yapıyor.

 

Balina, geçtiğimiz Nisan ayında bir hack saldırısı ile gündeme gelmişti. Milyoner yatırımcı, hesabının ele geçirildiğini iddia etmişti. O dönem, Balina’nın 2 milyon 910 bin dolar değerinde portföyü bulunuyordu.

Balina olayın ardından “Para için endişelenmiyorum, dersimi aldım ve şu anda sadece hacker’ı yakalamakla ilgileniyorum.” demişti.

→ ÇİN’İN BLOCKCHAIN DEVLERİ EN ZENGİNLER LİSTESİNE GİRDİ

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
In this article

Katkıda Bulun