Serdar Kuzuloğlu’ndan Bitcoin ve kripto para açıklaması

Ekiş Sözlük'e konuk olarak yazarların sorularını yanıtlayan Kuzuloğlu, kripto paraların gelecekte yaygın bir standart olacağına yürekten inandığını söyledi.

İnternet Ekipler Amiri lakabı ile bilinen, bilişim ve teknoloji yazarı Serdar Kuzuloğlu, bugün Ekşi Sözlük’e konuk olarak yazarların sorularını yanıtladı.

Bir yazarın “Bitcoin aldınız mı? Geleceği hakkında bir düşünceniz var mı?” sorusunu yanıtlayan Kuzuloğlu, Bitcoin hakkında neredeyse kimsenin adını duymadığı dönemde haberler yaptığını ancak Bitcoin satın almadığını söyledi. Kripto paraların geleceğine yürekten inandığını söyleyen Kuzuloğlu’nun ifadeleri şöyleydi:

“Bitcoin hakkında haberler yaptığımda bugünle karşılaştırdığımızda neredeyse kimsenin adını duyduğu bir konu bile değildi ve üretilmesi de son derece kolaydı. Fakat Bitcoin almadım, çünkü bir gazetecinin haberini yaptığı konulara yatırım yapmasını doğru bulmadım. Hala da bulmuyorum. Pişman da değilim. Eğer Bitcoin satın almış olsaydım onun hakkında olumsuz bir şey yazmaya elim varmazdı. Fakat bugün gayet gönül rahatlığıyla ve objektif bir şekilde süreçleri takip edebiliyorum. Geleceğine gelirsek Bitcoin hakkında kesin bir hüküm veremem ama kripto paraların gelecekte yaygın ve küresel bir standart olacağına yürekten inanıyorum.”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl