Cardano fiyat analizi: ADA 3 doları aştı! Sıradaki muhtemel hedefler

Cardano, artık günler kalan Alonzo güncellemesi öncesi 3 doları da aştı. Son dönemde ciddi bir fiyat artışı yaşayan ve 100 milyar dolarlık piyasa değerine yaklaşan kripto para, BNB ve USDT’yi geride bırakarak üçüncü sıraya yerleşmişti. ADA’nın bundan sonraki rotası merak ediyor. Alonzo tarihi yaklaştıkça fiyat artmaya devam edecek mi, yoksa piyasa bir başka ‘haberi sat’ durumu mu görecek? Kısa vadede ADA grafiğinde teknik görünüm ve muhtemel hedef seviyeler şöyle:

Uzun vadede oluşturduğu Çanak formasyonu kırıldıktan sonra tekrar test edilir ise alım fırsatı olarak değerlendirilebileceğini ve 2.972’nin 1. hedefi olduğunu belirtmiştik. 1. hedefini alan grafiğimizde 2.972 seviyesi artık yeni bir güçlü destek bölgesi. Bu seviye tekrar test edilir ise alım fırsatı takip edilebilir. Formasyonunun diğer hedefleri olarak 3.3868 ve 3.7511 seviyeleri izlenebilir. Düşüşlerde 2.972 ve 2.4700 destek seviyelerinden alım fırsatı takip edilebilir.

Cardano grafiği: ADA/USDT, 4 saat

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl