Coinbase, Paradex’i satın aldı, 0x habere sert tepki verdi

Reuters'ın haberine göre kripto para ticaret platformu Coinbase, kullanıcıların kripto paraları doğrudan birbirleriyle alıp satmalarını sağlayan bir platform olan -merkezsiz borsa- Paradex'i satın aldı.

Reuters’ın haberine göre kripto para ticaret platformu Coinbase, kullanıcıların kripto paraları doğrudan birbirleriyle alıp satmalarını sağlayan bir platform olan -merkezsiz borsa- Paradex’i satın aldı.

Coinbase, teknoloji üzerinde bazı geliştirmeler yapmayı ve Paradex‘in hizmetlerini ABD dışındaki müşterilere de sunmayı planlıyor. Şirket ek olarak, Paradex üzerinden yüzlerce token’ın ticaretini de gerçekleştirmeyi planlıyor.

Anlaşmanın finansal şartlarıyla ilgili detay verilmedi.

Yeni para türlerini listeleme konusunda rakiplerinden çok daha muhafazakar bir tutum sergileyen Coinbase, bu sayede müşterilerinin Coinbase aracılığıyla erişebilecekleri kripto para türlerini önemli ölçüde genişletecek.

Öte yandan Paradex, 0x protokolü üzerine kurulu bir borsa olması açısından Coinbase tarafından yapılan bu satın alım, 0x için de büyük önem taşıyor.

0x’te büyük sıçrama

Haberle birlikte 0x’in fiyatı CoinMarketCap verilerine göre yaklaşık yüzde 25 değer kazandı. Yayın sırasında bir 0x 1.53 dolardan işlem görüyor.

Daha önce 0x ile Coinbase ile ilgili önemli bir haberin gündeme gelebileceğini bildirmiştik ve Coinbase’den de beklendiği gibi bugün bu doğrultuda bir haber geldi.

→ BITCOIN’DEKİ DÜŞÜŞTE OKEX’İN DE ETKİSİ OLABİLİR

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl