CZ’den Justin Sun’a uyarı: LaunchPool için kullanımına izin vermeyiz

Binance CEO'su Changpeng Zhao, genelde sorun yaşamadığı ve iyi ilişkiler geliştirdiği TRON kurucusu Justin Sun'a Twitter üzerinden sert bir SUI token uyarısı yaptı.

TRON kurucusu ve kripto dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan Justin Sun’ın Binance borsasına 56.4 milyon dolarlık TUSD taşıması blok zinciri takip sistemine takıldı. WhaleAlert ve birçok takip platformu bu transferi hesaplarından duyururlarken, borsa CEO’su CZ de bu duruma tepkisiz kalmadı.

“İzin vermeyiz”

Dünyanın en büyük borsası konumundaki Binance’in CEO’su CZ, ekiplerinin Sun’a ulaştığını ve bu transferdeki fonun, SUI airdrop’u için kullanılması durumunda müdahale edeceklerini belirtti:

“Ekbimiz Justin’e ulaştı ve bu fonun bir bölümünün dahi SUI LaunchPool için kullanılması durumunda müdahale edeceklerini ifade etti. Binance LaunchPool, bizim perakende müşterilerimiz için ortaya çıkmış bir alan, birkaç balina için değil… İşin iyi kısmı ise blok zincirlerinin bu durumlar için ne kadar şeffaf olduğunun görülmesi…”

CZ’nin bu tweet’ine ise, haberin yazıldığı dakikalar itibarıyla Justin SUn’dan bir cevap gelmedi. Sun’ın 56.4 milyon dolarlık TUSD transferini SUI airdrop’una katılmak için gönderip göndermediği ise bilinmiyor.

CZ’nin tweet’lerine ise bazı kullanıcılar, “Merkezi borsalar bu şekilde istedikleri gibi müdahale etmemeli” şeklinde tepkiler gösterdiler.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl