Fantom (FTM), 300 milyon dolarlık teşvik duyurusuyla rekora yaklaştı

Projeler arasındaki teşvik programı furyasına birinci katman akıllı sözleşme platformu Fantom da katıldı. Bugün Fantom’dan yapılan açıklamada, projeler için oluşturulan program kapsamında 370 milyon FTM ödülü ayrıldığı belirtildi. Mevcut fiyatlarla bu miktar, 310 milyon dolar değerinde.

Fantom’dan gelen bu duyurunun ardından projenin token’ı FTM, büyük bir artış yaşadı. Güne 0.50 dolar seviyelerinde başlayan FTM, yaklaşık yüzde 80 artışla 0.90 dolara kadar çıktı. FTM, böylece Mayıs ayında gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesine de oldukça yaklaşmış oldu. Kripto paranın kaydettiği en yüksek nokta, 0.96 dolardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Solana’da yarın ne olacak, gizemli tweet ne anlama geliyor?

Bugün teşvik programı duyurusu yapan bir diğer proje de Celo’ydu. Celo, 100 milyon dolarlık bir teşvik programı açıklarken programa Aave, Curve ve SushiSwap katıldı. CELO fiyatı, haberle birlikte saatler içinde yüzde 100’den fazla artış gördü.

Son olarak Solana’nın (SOL) yarın benzer bir teşvik programı duyurusu yapabileceği düşünülüyor. Solana’nın Twitter hesabından 31 Ağustos günü işaret edilmişti. Yapılacak olan açıklama merakla bekleniyor. Bunun bir teşvik programı duyurusu mu yoksa bambaşka bir şey mi olacağı ilerleyen saatlerde netleşecek.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl