Probit, Green Universe Coin’in (GUC) ikinci tur satışını başlattı!

Probit sponsorluğunda

Çevreye duyarlı bireyleri ve kuruluşları, karbon kredileri aracılığıyla yeşil girişimlere yatırım yapmaları için birbirine bağlayan Green Universe Coin (GUC), token satışının (IEO) ikinci turunu başlattı. GUC, ikinci turda 0.015 dolardan fiyatlandırılırken IEO süresi 31 Mayıs 2023’te 06.00’da sona erecek. Kripto para borsası Probit Global, ikinci turda bonus dağıtımı gerçekleştireceğini de açıkladı.

Green Universe Coin neler sunuyor?

GUC, blok zinciri teknolojisini kullanarak şeffaf ve dolandırıcılığa karşı dayanıklı bir platform sunuyor. GUC’nin hizmetleri arasında bir karbon kredisi hesaplayıcısı, stake ödülleri, token yakma taahhütleri, bir yönetişim organı ve bir NFT pazarı bulunuyor.

GUC’nin iş birliği ağı, daha temiz ve daha yeşil bir dünya için sürdürülebilir inovasyonu teşvik etmeye adanmış yenilenebilir enerji sağlayıcılarını, yeşil teknoloji girişimlerini ve ileri görüşlü kuruluşları içeriyor. GUC ve ortakları, eko-bilinçli bir devrimin ön saflarında yer alıyor.

GUC IEO sayfasını görüntülemek için bağlantıya tıklayın.

ProBit Global’den bonus kazanma şansı

İlk 20 kripto para platformundan biri olan ProBit Global de sahiplerine birden fazla airdrop ve avantajlar sunan PROB token’ını kullanarak GUC satın alanlara yüzde 10 bonus kazanma şansı sağlıyor.

Ayrıca kripto para borsası USDT, BTC ve ETH kullanarak GUC satın alanlara da yüzde 5 bonus kazanma fırsatı sunuyor.

GUC dağıtım takvimi ise şu şekilde;

Token oluşturma etkinliğinde yüzde 10’u, listeleme tarihinden 30 gün sonra yüzde 30’u, listeleme tarihinden 60 gün sonra yüzde 30’u, Listeleme tarihinden 90 gün sonra da yüzde 30’u dağıtılacak.

Öte yandan kullanıcıların, IEO’dan sonra ProBit Global’in web sitesinde tüm KYC doğrulama sürecini tamamlamaları gerekiyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl