Kripto para şirketi Bitwise CEO’sundan 2024’te ralli tahmini

Bu yıl kripto para piyasasında yaşanan gerileme, yatırımcıların faaliyetlerini etkilerken birçok kişi bu sürece dahil olmadan önce olası bir ralli için kenarda bekliyor. Bitwise CEO'su Hunter Horsley, Bloomberg’e verdiği röportajda ayı piyasasının aslında para kazanmak için en ideal zaman olduğunu vurguluyor.

Mevcut ayı piyasası, ekonominin durumuna ilişkin düzenlemelerden kaynaklanan büyük bir belirsizlikle karakterize ediliyor. Ancak sektördeki kanaat önderleri hâlâ kâr elde etmek için sağlam bir temel olduğunu düşünüyor.

“Ayı piyasası servet kazanmak için en ideal zaman”

Kripto para yatırım yönetimi şirketi Bitwise CEO’su Hunter Horsley, Bloomberg Technology ile yaptığı bir röportajda, kripto paranın her zaman para kazanma fırsatı sunmasına rağmen, mevcut ayı piyasasının ‘servet oluşturmak’ için ideal olduğunu öne sürdü.

Horsley, hisse senetleri gibi piyasaları etkileyen mevcut düzeltmeye rağmen, Bitcoin gibi varlıklardaki fiyat değişikliklerinin tarihsel bir trendin peşinden gittiğini belirtti.

Bitwise CEO’su yaptığı açıklamada, “Kripto para piyasasının birçok anında para kazanmak için fırsatlar olsa da servet kazanılabilecek zamanlar ayı piyasası sırasında gerçekleşiyor. Sonuç olarak, bazıları piyasaya giriyor ve negatif görünüm sırasında kendilerini konumlandırıyor” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Kripto para rallisini tahmin eden fon yöneticisi yeni yatırımını buldu

“Olası kripto rallisi 2024’te”

Varlık yöneticisi ilginç bir şekilde, kripto paranın 2024 yılında yeni bir döngüye gireceğine işaret etti. Horsley, “Dört yıllık döngüler yaşıyoruz, üç yıl artan ivmeyle boğa piyasası yaşıyoruz ve ardından bir ayı piyasası yılı yaşıyoruz. Yani 2014’te piyasa neredeyse yüzde 60 düşmüştü. 2018’de piyasa yüzde 70’in üzerinde geriledi ve bu yıl yaklaşık yüzde 60 düştü. Piyasanın tarihsel eğilimini sürdürmesi halinde önümüzdeki yıl yeni bir döngüye başlamamız bekleniyor” diye konuştu.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl