Milyarder isme göre sıradaki kripto döngüsü son çeyrekte

Kripto para alanındaki en büyük yatırım şirketlerinden Galaxy Digital'in CEO'su Mike Novogratz, kripto para piyasasındaki sıradaki büyük yükselişlerin dördüncü çeyrekte başlayacağını öngörüyor.

Kripto para odaklı en büyük yatırım şirketlerinden Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su olan Mike Novogratz, kripto para piyasasının toparlanma yaşaması için Fed’in geri adım atması gerektiğini düşünüyor.

Consensus 2022 konferansında konuşan Novogratz, Fed’in geri çekilip freni bırakana kadar Bitcoin’in düşük seyredeceğini söyledi. Novogratz’a göre, bir numaralı kripto para, ABD borsalarından önce dip seviyeyi bulacak.

Galaxy Digital CEO’su, “Ekonominin dördüncü çeyreğe kadar yavaşlayarak Fed’in duracağı seviyeye geleceğini umuyorum. Ardından bir sonraki kripto döngüsünün başladığını göreceğiz. O noktadan sonra Bitcoin hisse senetlerinden ayrışacak ve daha önde hareket edecek.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Ayı piyasası sonu işareti mi? Bitcoin hash kurdelesi terse döndü

LUNA’ya verdiği destekle bilinen Novogratz, projenin çökmesinin ardından eleştiri oklarının hedefi olmuştu Novogratz, projeye o kadar güvenmişti ki koluna bir de LUNA dövmesi yaptırmıştı. Galaxy CEO’su, olay sonrası “Bitcoin düşüşüne dayanacak kadar güçlü bir proje değildi. Tam bir felaket yaşandı. CEO’su inanılmayacak kadar karizmatik ve ışık saçan biriydi. Yaptığı işin arkasında çok ciddi bir momentum kazanmıştı” şeklinde konuşmuştu.

Son olarak, Novogratz, geçtiğimiz günlerde kripto hedge fonlarının 3’te 2’sinin çökeceğini iddia etti.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl