NANO’nun muazzam artışının 4 nedeni

Geliştirici ekibi, gelecek için umut verdiğinden dolayı NANO (XRB) fiyatı, BitGrail fiyaskosuna karşın bugün yüzde 40'ın üzerinde yükseldi. Bu muazzam performansı tetikleyen 4 ayrı faktör var.

Geliştirici ekibi, gelecek için umut verdiğinden dolayı NANO (XRB) fiyatı, BitGrail fiyaskosuna karşın bugün yüzde 40’ın üzerinde yükseldi.

Kripto para piyasaları Bitcoin‘in yükselişiyle birlikte yeşile döndü. Bu pozitif ortamdan en çok yararlanansa NANO (XRB) oldu. NANO, son 24 saatte yüzde 40 artarak en çok yükselen kripto paralar arasında birinciliği göğüsledi.

36$’lık zirve noktasından hala uzakta olan NANO, 2018’de daha fazla büyüme vaadiyle çekici kalmayı sürdürüyor.

Son 24 saatte NANO ticaretinin neredeyse tamamı Binance tarafından yönlendiriliyor. Binance üzerinde NANO/BTC çifti, toplam NANO ticaretinin yüzde 81’ini, NANO/ETH ticareti ise yüzde 12’sini oluşturuyor.

Bitcoin, istikrarlı kalabilirse NANO, önümüzdeki birkaç gün daha güçlü bir şekilde büyümeyi sürdürebilir.

Binance, BitGrail’le ilişkili NANO’ları engelleyecek

NANO ile ilgili birkaç olumlu gelişme mevcut. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde İtalyan borsası BitGrail üzerinde işlem gören 17 milyon adet NANO’nun tamamı çalınmış, bu olayın ardından BitGrail de iflas etmişti. Binance, BitGrail’den çalınan NANO’ların borsa üzerinde işlem görmesini engellemeye çalışacak.

Twitch partneri 1upcoin ile entegrasyon

Twitch yayıncılarının kripto paralarla bağış alabilmesinin bir yolu olan 1upcoin, sisteme NANO’yu da entegre etti. Bu haber, NANO fiyatı etkileyen bir başka faktördü. 1upcoin üzerinde NANO haricinde yalnızca Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin ve Ethereum kullanılabiliyor.

NANO cüzdanının Android sürümü yayınlandı

Bunun yanı sıra NANO’nun geliştirici ekibi, Android cüzdanının beta sürümünün Google Play’da indirilebilir olduğunu duyurdu. Cüzdanın tüm kullanıcılar için faaliyete geçmesiyle NANO daha da erişilebilir hale gelecek.

Coinbase söylentileri

NANO ekibinden Zach Shapiro ile Coinbase’den Gary Tan bir araya geldi. Bu buluşmanın ardından kişisel Twitter hesabından bir paylaşım yapan Tan, NANO ekibinden övgüyle söz etti. NANO’nun Coinbase’le herhangi bir konuda işbirliği yapıp yapmayacağı bilinmiyor fakat bu buluşma, NANO’nun itibarına kesinlikle olumlu yansıdı. Hatta NANO’nun Coinbase üzerinde işlem göreceği söylentileri bile yayılmaya başladı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl