İki altcoin’de yüksek seviye balina hareketi tespit edildi: Santiment analizi

Kripto piyasası, Ethereum spot ETF'leri konusunda hava olumluya dönünce yeniden yükselme eğilimi gösterirken, Santiment ise iki altcoin'deki yüksek balina hareketlerine dikkat çekti. Kripto analiz şirketi balinaların ilgisinin arttığı coin'lerde genelde fiyat geri dönüşlerinin yaşandığını belirtti.

Kripto paralar ve zincir üstü veriler konusunda bilgi veren, dönem dönem yatırımcıların sosyal medya hareketlerini de analiz eden Santiment şirketi, iki coin’de balina ilgisinin artmaya başladığını belirtti.

Şirketin analizinde Chilliz (CHZ) ve Optimism’de (OP) balina hareketlerinin arttığı ve bunun da fiyatın yukarı yönlü geri dönüşleriyle sonuçlanabileceğini ifade etti:

“Kripto paralarda çok güzel bir geri dönüş sağlanmışken, Optimism ve Chilliz de şu anda balina hareketlerinin arttığı ağlar olarak göze çarpıyor. Balina ilgisinin artması, ilgili coin’lerde genelde fiyatların tekrardan yukarı yönlü hareket yapmasıyla sonuçlanır”

İlginizi çekebilir! | Ethereum ETF’i için onay kararı ne zaman?

“Ethereum en çok konuşulan kripto para…”

Öte yandan şirket, sosyal medya analizlerine de bir yenisini ekledi ve Ether spot ETF beklentileri sebebiyle, bu kripto paranın şu anda sosyal medyada en çok konuşulan coin olduğu bilgisini verdi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl