SHIB satın alan şirketin hisseleri % 30 arttı

Toronto merkezli menkul kıymetler borsası NEO’da listelenen kripto para şirketi Tokens.com, bugün 833 milyon SHIB satın aldığını açıkladı.

Şirket, mevcut fiyatlarla 45 bin dolara denk gelen 833 milyon SHIB’i daha fazla SHIB kazanmak için stake edeceğini belirtti. Tokens.com’un CEO’su Andrew Kiguel, “Yatırımcılarına SHIB token’a maruziyet sağlayan ilk halka açık şirket olduğumuza inanıyoruz. Shiba Inu, çok sadık bir takipçi kitlesiyle dünyanın en büyük, en popüler ve likit kripto paralarından biri haline geldi. Düşük işlem fiyatıyla Token.com, önemli miktarda SHIB satın alabildi.” şeklinde konuştu.

Satın alınan SHIB’ler, yalnızca 45 bin dolarken bu adımın şirketin hisse senetlerine yansıması büyük oldu. Gün içerisinde fiyat yüzde 30 oranında artış kaydetti ve Tokens.com’un piyasa değeri, 145 milyon Kanada Doları’nı buldu.

Daha önce bilançosuna Bitcoin ve Ether ekleyen şirketler oldu. Tokens.com, Shiba Inu ile bu anlamda bir ilki gerçekleştirdi.

DeFi ve NFT tabanlı kripto paralara yatırım yapan Tokens.com, staking ile ek token’lar kazanmayı hedefleyen bir şirket. Toronto merkezli Tokens.com, borsa yatırımcılarına, DeFi ve NFT’lerle ilişkili kripto paralara dolaylı yoldan yatırım yapmanın basit ve güvenli bir yolunu sağladığını belirtiyor.

Shiba Inu (SHIB), popüler meme coin’i Dogecoin’e (DOGE) bir alternatif olan Ethereum tabanlı bir token. Shiba Inu’nun ekosistemi, Shibaswap aracılığıyla NFT, GameFi ve merkezi olmayan alım satımı destekliyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl