Trilyonlarca adet Shiba Inu (SHIB) borsadan çekildi: Topluluk endişeli

Özellikle 2021 yılının ikinci yarısına damga vuran meme token Shiba Inu'da topluluğu endişelendiren bir gelişme yaşandı. Yaklaşık 4.6 trilyon adet Shiba Inu, Bitvavo borsasından bilinmeyen bir cüzdana çekildi.

Dogecoin’den sonra en büyük “meme coin” olarak bilinen Shiba Inu’da topluluğun dikkatini çeken hatta bir bölümünü endişelendiren bir gelişme yaşandı.

Balina hareketlerini takip eden WhaleAlert’in paylaştığı bilgiye göre, 4.62 trilyon adet SHIB , Bitvavo borsasından bilinmeyen bir cüzdana çekildi. Ancak bazı uzmanlar ise bu transferin Bitvavo’nun yarattığı yeni bir cüzdan olduğunu iddia ediyor. Çekilen SHIB’lerin toplam değeri ise 35 milyon dolardan daha fazla…

İlginizi Çekebilir! | Pi Network için heyecanlandıran gelişme: Beklenen geliyor mu?

Saklanmak için de olabilir

Bazı uzmanlar ise burada, en azından şu an için endişe edilecek herhangi bir durum olmadığını çünkü şu anda gönderilen SHIB’lerin satış hedefli olduğuna yönelik hiçbir işaret bulunmadığını belirtiyorlar.

Topluluk ise Bitvavo borsasından bir açıklama gelmemesi ve bir borsadan bu kadar miktarda token çıkması durumunu sorgulamaya devam ediyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl