TradeStation, Shiba Inu (SHIB) dahil, 6 yeni kripto para listeledi

Ünlü aracı kurum TradeStation’ın kripto para hizmeti sağladığı yan kuruluşu TradeStation Crypto, bugün yeni kripto paralar eklediğini duyurdu.

Basın açıklamasına göre, platformun sunduğu alım satım hizmetleri Aave (AAVE), Compound (COMP), Chainlink (LINK), Polygon (MATIC), Maker (MKR), Shiba Inu (SHIB) ile genişletildi.

TradeStation Crypto yöneticisi James Putra, “Desteklediğimiz coin sayısını artırmaktan heyecan duyuyoruz. Her bir coin, müşteri talebi ve piyasa duyarlılığının değerlendirildiği titiz bir seçim sürecinin ardından eklendi. Hizmetlerimizi genişletmek ve müşterilerimize daha fazla seçenek sunmak için kripto paralara yenilerini eklemeyi değerlendirmeye devam ediyoruz.” dedi.

Listelenen son kripto paralarla birlikte TradeStation’daki kripto para sayısı 11’e çıktı. Platformda daha önce Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), ve USD Coin (USDC) yer alıyordu.

Mayıs 2022 rakamlarına göre, TradeStation’ın toplam müşteri varlığı 10.8 milyar dolar. Platformda 250 bine yakın müşteri işlem yapıyor.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl