Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ücretsiz 1000 dolarlık Uniswap (UNI) token’larınızı nasıl alabilirsiniz?

Kendi token'ı UNI'yi bugün piyasaya süren Uniswap, platformda 1 Eylül'den önce en az bir kere işlem yapmış olanlara 400 UNI veriyor. Bunların değeri mevcut fiyatlarla 1300 dolar.

unicorn (1)

Bugün bildirdiğimiz gibi, popüler merkezi olmayan borsa Uniswap, yönetim token’ı UNI’yi piyasaya sürdü ve kullanıcılarına da bu token’ları dağıtmaya başladı. Toplamda dağıtım için 150 milyon UNI ayrıldı.

1 Eylül 2020 tarihinden önce Uniswap’ta işlem yapmış olanlar, bugün ücretsiz olarak 400 UNI alma hakkına sahipler. Bu token’ları Uniswap’ı sadece bir defa kullanmış olsanız bile alabiliyorsunuz.

Peki adımlar neler?

1. Uniswap’a girin

app.uniswap.org’a girin. Connect Wallet butonuyla cüzdanınızı bağlayın.

2. Claim UNI’ye tıklayın

Arayüzün sağ üst tarafında bulunan üç noktaya tıklayın. Ardından açılan pencerede “Claim UNI”ye basın.

uni

3. Adresinizi yapıştırın

Claim UNI’ye bastıktan sonra açılacak olan bir diğer pencereye ETH adresinizi yapıştırın. ETH adresiniz, UNI token’ı almaya uygun değilse burada kırmızı yazı ile bir uyarı göreceksiniz. Uniswap’ı birden fazla adresten kullandıysanız birden çok ödül talep edebilirsiniz.

uni2

Dikkat: Gas fee’lerinizi ödemek için cüzdanınızda gerekli ETH bakiyesine sahip olduğunuzdan emin olun. Şu anda on binlerce kişi UNI token’ları talep ettiğinden Ethereum ağ ücretleri sıçradı. Mevcut ağ ücretleri, işlem başına 10 dolara yakın.

400 UNI’niz hazır:

uni3

Elde ettiğiniz token’ları Uniswap, Binance, Coinbase ve Huobi gibi borsalarda satabilirsiniz.

Şu anda bir UNI, Binance üzerinde 3.2 dolardan işlem görüyor. 400 UNI ise bu mevcut fiyatlarla yaklaşık 1300 dolar değerinde.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl