XRP sahipleri büyük airdrop’u beklerken CEO’dan yeni açıklama geldi

Flare’in kurucu ortağı ve CEO’su Hugo Philion, XRP sahiplerinin merakla beklediği airdrop’la ilgili yeni ve önemli açıklamalar yaptı.

Philion, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, şirketin FLR airdrop’undan önce Flare’in kanarya ağı, yani test ağı olan Songbird’ün güncellenmesine odaklandığını bildirdi. CEO, Songbird’de üzerinde çalışılan güncellemenin Mart ayının sonuna kadar devreye gireceğini, daha sonra ise Flare’in piyasaya sürülmesine yoğunlaşacaklarını ifade etti. Flare lansmanına yönelik yol haritasının önümüzdeki hafta yayımlanacağı belirtilirken FLR token’ının dağıtımına ilişkin olarak da borsalarla iletişime geçildiği kaydedildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Ripple 1 yıl sonra ilk kez XRP aldı

FLR, Flare Network’ün token’ı. Flare Network, XRP ve Litecoin gibi blok zinciri ağlarının akıllı sözleşmelerle çalışabilmesini amaçlıyor. Flare, piyasaya sürüldüğünde 12 Aralık 2020’de alınan kayıt esnasında hesaplarında XRP bulunduran yatırımcılar, dağıtılacak token’ların yüzde 15’ini hemen alacaklar. Kalan yüzde 75’lik kısım ise 25 ila 34 ay boyunca kademeli olarak verilecek.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl