Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ethereum ailesine yeni bir üye daha katılıyor: Callisto

Ethereum Classic geliştiricilerinin duyurduğu Callisto airdrop'u yaklaşıyor. Bu airdrop'la birlikte Ethereum Classic sahipleri 1:1 oranında Callisto alabilecekler.

Ethereum Classic’in geliştirici ekibi, geçtiğimiz ay ETC sahipleri için 1:1 oranında airdrop sağlayacak olan Callisto Network projesini duyurmuştu.

Bazıları onu bir Ethereum Classic çatallanması olarak adlandırsa durum öyle değil. Callisto, deneysel prokolleri test etmek, olası ölçeklendirme çözümleri üretmek ve hem madenciler hem de coin sahiplerini teşvik edici bir yönetim sistemi kurmak için geliştirilen yeni bir blok zincir olacak ve CLO’yu kendi kripto para birimi olarak kullanacak.

Airdrop, 5500000 numaralı blokta gerçekleşecek (tahmini olarak 5 Mart 2018’de). Airdrop anında Ethereum Classic bakiyesi olanlara 1:1 oranında Callisto verilecek.

Callisto alabilmek için yapılması gerekenler

Airdrop’un desteklediği cüzdanlar ClassicEtherWallet ve ClassicMask. 5500000 numaralı bloka gelinmeden önce bu cüzdanlarda Ethereum Classic bulunduranlar Callisto (CLO) alabilecekler.

MyEtherWallet’ın da Callisto’yu desteklemesi gündemde fakat kesinleşmiş bir şey yok.

Ayrıca airdrop’u destekleyen borsalarda ETC bulunduranlar Callisto alabilecekler.

Airdrop’u destekleyen borsalar

YoBit
ChangeNow

Airdrop’u destekleyecek olan borsalar açıklandıkça liste güncellenecek…

Airdrop’la ilgili duyuru: https://twitter.com/eth_classic/status/961803591718588416

Ethereum Classic fiyatı, Callisto airdrop’uyla birlikte yükseliyor

Ethereum Classic fiyatı, Callisto’ya sahip olmak için Ethereum Classic almak isteyen yatırımcıların talebi artırması nedeniyle son 24 saatte yüzde 20’nin üzerinde yükseliş yaşadı. Piyasa hacmi bakımından ilk 50 kripto para arasında en büyük yükselişi yaşayan Ethereum Classic, haberin yayına girdiği dakikalarda 40$’dan işlem görüyor.

Callisto’nun yanı sıra yakında gelecek olan 4 farklı airdrop daha var. Bunları incelemek için Güncel Airdrop Listesi sayfasına göz atabilirsiniz.

 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl